| ITaChi04 a întrebat:

Itachi vs Nagato. Cine credeti ca ar castiga?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| товарищ a răspuns:

Nu s-ar ajunge la un catigator, s-ar omori reciproc. Itachi are Susanoo, Mangeygo si altele, Nagato are Rinnegan, Shinra Tensei, alte chestii.

| Cristian2003 a răspuns:

Eu cred ca castigatorul este Itachi deoarece chiar daca Nagato are rineganul, Itachi stapaneste foarte bine sharingan-ul si are jutsuri foarte puternice ca tsukuyomi, amaterasu si susanoo si sa nu itam ca in episodul 299 din Naruto Shipuden Itachi la sigilat pe Nagato in Totsuka Blade
Sper ca te-am ajutat!

| ConducereaLumi a răspuns:

100% Nagato... Itachi e slab in comparatiie cu el big grin ori cum se stie ca sunt doar 4 membri uchiha in viata (Sasuke uchiha, itachi uchiha, madra uchiha si... Tombi/Obit uchiha)

| Zoki a răspuns (pentru ConducereaLumi):

Madara nu e in viata, a murit. A fost inviat cu Edo tensei, dar e mort.

| Skinnar a răspuns (pentru ConducereaLumi):

Nu vb daca nu stii.Sunt mai multi Uchiha in viata.Nu-ti spun mai mult.

| JiTerra a răspuns:

Hmm..greu, greu de spus thinking
Dar cred ca Itachi happy
Nagati e un ninja exceptional, dar Itachi e geniul clanului uchiha, satului ascuns intre frunze happy as vrea sa vad o lupta intre cei doi [pacat ca nagato e mort]

| ApeleazaLaRaspunsulMeu a răspuns:

Itachi, fara nici-o indoiala

| maychanges a răspuns:

Itacchi

| BlueRoseJay a răspuns:

Itachi,findca,pe langa ca e rapid si are un taijutsu excelent, daca il prinde pe Nagato in sharingan-ul lui, e dus.

| Ilarionus a răspuns:

Sa vedem ce abilitati au:
itachi este un ninja uimitor si este priceput in ninjutsu taijutsu si foarte priceput in genjutsu si este preceput si cu sabia.Si mai are amaterasu susanno, tsukuyomi, si jutsuri de foc foarte tari.
nagato este si ekl priceput are invocarile alea, rinneganu si cele 6 ailitati a celor 6 cai pain, tehnica shinatra tensei, the big shinatra tensei si distrugerea lumii plnetare.dar eu cred ca itachi este mult mai bun, dar si nagato e priceput. funda?