| XDarkAngel a întrebat:

La o scoala dintr-o clasa se aude galagie mare. Intra directoarea si ramane socata: unii copii urla, unii se bat, altii s-au urcat pe banci.
Directoarea il ia pe cel mai zgomotos si il da afara. Se face liniste. Directoarea intreaba:
- Unde e profesorul vostru?
- Tocmai l-ati dat afara...

9 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Tare banc laughing

| blueangel99 a răspuns:

laughing
*unde draq vede ăla majuscule, că m-a şi tâmpit pe creier*

| AnaBlackVampire a răspuns:

Super! laughing

(robotelul ma enerveaza! unde vede el majuscule? )

| iowy a răspuns:

Foarte amuzant, acest banc merita spus la scoala, la o ora de "consiliere" ( dirigentie ), sigur va rade si dirigintele/diriginta! Numai bine!

| XDarkAngel explică (pentru iowy):

Pai faza i ca profu ala incerca sa-i linisteasca pe elevi si tipa la ei sa termine de fapt laughing

| flavius619 a răspuns:

Tare m-a facut sa ma rid cu lacrimi

| marutzika a răspuns:

Foarte tare, da il stiam laughing

| Mariusica22 a răspuns:

Este buna! Am citit-o dupa Tamar de a 4-a, o carte cu exercitii

| Cezar101 a răspuns:

Super tare. mi-a placut