| pisihabarnuare a întrebat:

Recomandari pentru anime-uri? In afara de ao haru ride, dengeki daisy, ookami shoujo to kuro ouji kimi ni todoke si nu vreau chestii de genul tokyo ghoul. Cine spune mai multe primeste funda!

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hello!

Nu vrei chestii gen Tokyo Ghoul...
Okay, deci nu vrei nimic horror?

Intrucat vad ca iti plac chestiile cu romance... iti recomand asa:

Tamako Market, Kyoukai No Kanata,
Hyouka, Lovely Complex, My Little Monster, Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai *daca iti plac lucrurile cute atunci asta e de tine*, White Album 2, Soredomo Sekai Wa Utsukushii, Shigatsu Wa Kimi No Uso, Irregular At a Magic High School *nu seamana cu acelea care iti plac dar totusi, mie mi-a placut*

Noragami mai este fain...
Altele ar mai fi Sword Art Online, Danmachi, Rakudai Kishi No Cavalry.
Daca iti plac comediile-actiune atunci Assassination Classroom se potriveste.

Succes!