| anonim_4396 a întrebat:

NNu se poate, spuneti-mi va rog, ca nu e adevart... Nine moare? Twelve stiu ca da, dar el? Nu are cum...(Zankyou no terror)

Răspuns Câştigător
| Ana00005 a răspuns:

Eu te inteleg.Si eu am plans la multe anime-uri.Cand pui suflet in ele, te indragostesti de ele si ajungi sa vrei sa faci si tu (ca mine si tine). Doar un iubitor de anime-uri poate intelege un altul.Si nu ii baga in seama pe aia care zic ca de ce te uiti, ca daca nu ar exista lume ca tine care sa ii placa si ajunge sa faca nu ar mai avea copii lor (daca vor avea copii) la ce sa se uite si filmele de 18 vor ajunge ap laughing
Si imi place ca am gasit o iubitoare de anime la fel ca mine.

24 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Hmm. Moare si el.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Mwahahahahaha

| anonim_4396 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Nu mai rade...eu sufar aici

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ce? Despre ce vorbești?

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Despre unul dintre personajele din Zankyou no terror. Nine? Moare? Twelve stiu ca-l impusca, dar el?

| Dzeko7 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ignoro e cam obsedata de anime-uri.

| anonim_4396 explică (pentru Dzeko7):

Glumesti... in clipa asta plang, de ce moare...

| Dzeko7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu cati ani ai?

| anonim_4396 explică (pentru Dzeko7):

15, da stiu, dar chiar pun suflet in anime-uri....nu ai cum sa intelegi,

| Dzeko7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ahaa.

| anonim_4396 explică (pentru Dzeko7):

Nnu trebuia sa ma uit la anime...moare.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"dar chiar pun suflet in anime-uri"-Nu esti singurul/a.

| anonim_4396 explică (pentru Ana00005):

Mersi mult, esti o scumpa. :3
Ce rau imi pare ca au murit. Deci cand am vazut ca trece glontul prin Twelve, Am izbugnit in plans, de nu puteam sa tin ochii deschisi. si cand vazut blanile cu 9 si 12, maaaama, deci am inceput sa tip... si acum am lacrimi in ochi.

| puppetmaster a răspuns (pentru Ana00005):

Mai e o iubitoare de animeuri prezenta aici big grin

| anonim_4396 explică (pentru puppetmaster):

Si tu draga mea... Muah muah! :3

| puppetmaster a răspuns (pentru anonim_4396):

Am plans la atatea animeuri de nici nu mai stiu la care laughing

| anonim_4396 explică (pentru puppetmaster):

Si eu, dar la asta a fost cel mai rau... inca regret ca au murit. Deci cum faci tu personaj frumos (Nine) si dupa il omori, cuuuum?

| puppetmaster a răspuns (pentru anonim_4396):

Logica lor de *** creti.....stiu cum e crying

| anonim_4396 explică (pentru puppetmaster):

Uhhh, mi-as dori sa fie sezonul 2, si sa gaseasca un geniu care sa-i invie, pentru ca doar ei stiau cum sa dezamorseze o bomba pusa de alti teroristi... uhhh ce frumos ar fi.

| Ana00005 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu te inteleg.Si eu am plans la multe anime-uri.Cand pui suflet in ele, te indragostesti de ele si ajungi sa vrei sa faci si tu (ca mine si tine). Doar un iubitor de anime-uri poate intelege un altul.Si nu ii baga in seama pe aia care zic ca de ce te uiti, ca daca nu ar exista lume ca tine care sa ii placa si ajunge sa faca nu ar mai avea copii lor (daca vor avea copii) la ce sa se uite si filmele de 18 vor ajunge ap laughing
Si imi place ca am gasit o iubitoare de anime la fel ca mine.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Da. Moare. Acum stiu cum sa te fac sa plangi. Nine a muriiiit! Nine a muriiit! tongue

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu ma simt bune acum...Plus ca am vazut ca Nine a murit, plus ca nu prea am sanse de a-mi atinge scopul. Pastreaza astea pentru zilele in care sunt vesela.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine, dar am crezut ca ești binedispusa mereu.

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Eh, uneori...dar sunt si trista câteodată.
big grin

| MaliciousDeath a răspuns:

Desigur.Facand parte din experiment, urmeaza aceeasi soarta ca si Five si restul copiiilor.Twelve doar a avut parte de o moarte mai rapida.