| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare. De ce Nine si Twelve fac acele atacuri teroriste? (Zankyou no terror) Funda!

Răspuns Câştigător
| Anonim013 a răspuns:

Salut. Daca ai observat, cei doi mereu se asigura ca nimeni nu va fi ranit in atacurile lor pentru ca ei doreau doar sa gaseasca pe cineva care sa le rezolve ghicitorile si care sa fie destul de inteligent in cazul lor a fost acel detectiv Shibazaki care sa opreasca ca acel lucru care li sa intmplat lor sa se repete si pe alti copii asa cum a spus si Nine in ultimul episod. Cel putin asa am inteles eu. Oricum animeul a fost genial. happy

| anonim_4396 explică (pentru Anonim013):

Mersi...va fi si sezonul 2? Adică, poate se găsește vreun geniu care sa-i învie pe Nine si Twelve, uh, ce frumos ar fi.

2 răspunsuri:
| Anonim013 a răspuns:

Salut. Daca ai observat, cei doi mereu se asigura ca nimeni sa nimeni nu va fi ranit in atacurile lor pentru ca ei doreau doar sa gaseasca pe cineva care sa le rezolve ghicitorile si care sa fie destul de inteligent in cazul lor a fost acel detectiv Shibazak