| Jass23Love a întrebat:

Nu acuma vorbesc serios cum pot deveni vampir va rog nu faceti glume am 11 ani ce vreti sa scoateti de la mine? Eu nu vreau sa ma fac vampir ca stiu ca nu o sa mearga dar vreau sa vad ce trebuie sa faci ca sa devii daca e buna si destul de credula i DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Loveste un nou nascut drept in mutra si devi istant vampir, cu sclipici si toatecele

| AbaraiRenji a răspuns:

Taie-te pânã rãmâi farã sânge și atunci vei învia ca vampir.

| Jass23Love explică (pentru AbaraiRenji):

laughing)))) glume proaste!

| AbaraiRenji a răspuns (pentru Jass23Love):

Stiu,mi se spune des :')