| anonim_4396 a întrebat:

Salut.De ceva vreme am facut un radio destul de reusit zic eu www.radiodelux.do.am;). Aveti idei pentru a-l face popular cum sunt altele? va rog nu faceti glume pe tema aceasta pentru ca eu vorbesc foarte serios;)

3 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

În primul rând fii atent şi scrie corect.
"Radio Delux sia lansat un canal"
Sincer îţi zic: nu dau 2 bani pe site-ul cuiva care nu scrie corect şi nu se oboseşte să îşi verifice ortografia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu gandesti ce ai scris straight face? ortografia e foarte buna.nu stiu ce ti se pare gresit... apropo nu e raspuns ceea ce ai dat tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Siteul nu este facut de mine ci este facut cu ajutorul un parteneriat cu un prieten