| Punky_6845 a întrebat:

Nu credeti ca Chihote e sever cu utilizatorii de pe TPU? Nu accept raspunsuri de la Eremit si alti prieteni ai lui.(Nici de la Chihote)

Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

Poate ca da...dar nu numai el ...vad ca si NoChanceForUs

3 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Nu e deloc sever. Dupa cum observi, TPU este poluat de copii de 9-10 ani, disperati de soarta, amputati, idioti si disperati de facut comicuri. "Copii" astia nu prea merita sa fie tratati prea corect, nu crezi?

| ViezurE a răspuns:

Vai ce sa zic...Scuze ca nu te mai joci cu papusi din cauza mea, si ca ti-am spus ca zanele sunt fictive.sad ce rau imi pare Buhuhuhulaughing

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Nu e deloc sever.Vad ca a ajuns vedeta pe TPUhee hee. Chihote e :X:X:X:X si el stie asta >:p