| Frau a întrebat:

Sall! ce parere avti de utilizatorii care pun in raspunsuri site-ul acela pentru voturi:@? eu nu ii mai suport frustrated! cred ca ar trebui suspendati? voi ce credeti?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula sunt suspendati, poti sa te uiti la Utilizatori suspendati, sunt o multime pentru spam. Poti sa le raportezi postarea si aceasta va fi stearsa. Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Si pe mine ma deranjeaza acest lucru. Ceea ce putem face, e sa raportam acest gen de raspunsuri/intrebari sau sa-i raportam direct pe utilizatorii, care le posteaza (prin mesaj la Contact). Iar in urma raportarii, ei vor fi suspendati. Eu personal ii raportez de foarte multe ori, pe cei care exagereaza cu spam-ul. Sunt de-a dreptu' jalnici, dezgustatori si foarte enervanti!

| Tweetymrrr a răspuns:

Intr-adevar sunt exgerati, dar nu avem ce face... odata ce uni ii promoveaza.Am dat si eu un click acolo curioasa sa vad despre ce e vorba, dar oricat i-as reporta, masuri se iau cam rar :*

| xtina a răspuns:

Ai dreptate si pe mine ma enerveaza astfel de intrebari, mda ar trebui suspendati, pentru ca astea nu sunt intrebari... :-

| enamel a răspuns:

E aiurea... Oricum voturile nu ii ajuta cu nimic. Mie imi place sa raspund pentru ca ma simt bine cand ajut pe cineva.big grin

| daiannna_9951 a răspuns:

Poi sincer nu stiu o opinie foarte proasta deoarece deja ma enerveaza numai intrebari banale dar asta este traim intr-o tara in care totul e posibil cu site-uri pentru voturi pentru a castigat ceva fantastic acel fantastic un nimic! sunt destule ps-uri in tara asta si din pacate multi ii incureajeaza prin voturi...RoMaNiA...

| Alinu7 a răspuns:

Sunt neseriosi! si pe mine ma enerveaza angry da ar trebui suspendati.