| MasterBoY1234 a întrebat:

Credeti ca Naruto va ajunge urmatorul eremit al celor 6 cai?

8 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Eu nu cred ca va ajunge ca in akippuden (trailer) nu pare sa aiba Rinnengan

| Legend123 a răspuns (pentru beastboy84):

Traileru nu a fost facut de masashi kishimoto ci de fani deci nu avem de unde stii sigur. dupa parerea mea va ajunge

| beastboy84 a răspuns (pentru Legend123):

Fiecare cu parerile lui

| Legend123 a răspuns:

Da..va ajunge ca eremitul celor 6 cai si va poseda si rinnengan nagato face parte din clanul uzumaki si poseda rinnenganwinking..si el va despartii din nou pe 10 cozi in cele 9 bestii cu coziwinking ..deci raspunsul este da..va fi un erou si va avea puterea eremitului celor 6 caiwinking

| Virgil_Iurascu_1989 a răspuns (pentru Legend123):

Nagato are rinenganu de la madara.Madara i la implantat inainte sa moara ca sa aiba de unde sa il ia inapoi cand se trezeste

| MasterBoY1234 explică:

Eu am intrebat daca ajunge urmatoru eremit al celor 6 cai nu de akipuden sau alt ceva ca asta stiu si eu vreau si eu niste pareri.

| Virgil_Iurascu_1989 a răspuns:

Nu va exista nici un sezon akipuden sau ce ziceti voi...in manga naruto cu konoha si cu celelalta sate (alianta shinobi) se bat cu 10 cozi care este controlat de madara si obito. Dupa aceasta lupta este sfarsitul animeului.Sasuke la reinviat pe orochimaru si cred ca se va alia cu naruto in lupta pe sfarsit. Obito cred ca o sa se alieze si el cu naruto ca deja da semne ca nu-i place de madara.
Atat am de spus.Salut!

| Legend123 a răspuns (pentru Virgil_Iurascu_1989):

Nu avem de unde stii daca va fi sfarsitul animeuluihee hee..masashi kishimoto nu cred ca se va lasa asa de usor de naruto ..are prea multi fani care urmaresc naruto