| stefaniastefi a întrebat:

Care sunt sansele ca si noi sa avem atacuri teroriste in Romania?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca Iohanis sau alt presedinte nu isi vede de treaba lui si condamna ce au facut arabii, mai ales sa dea o mana de ajutor la prinderea teroristilor, nu e prea mare lucru sa arunce in aer o piata in miezul zilei sau un stadion plin de oameni, numai asa ca avertisment.Iohannis trebuia sa isi vada de treaba, sa spuna ca doar ii pare rau de ce s-a intamplat in Franta dar nu sa si spuna ca sprijina cuorice fel de mijloace la prinderea si combaterea terorismului.Sunt teroristi si in Romania gata de atac, trebuie doar sa aiba confirmat atacul.pana sa ne trezim murim de panica. Eu zic, chiar daca suntem in UE si NATO, sa ne vedem de treaba cu comentariile.Arabii sunt oameni de fapte nu de vorbe.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici una pentru ca le e greu sa treaca atatea vami pana in Romania si posibil fug de tigani pentru ca put destul si nu au cum sa apese pe tragaci

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu suntem noi o putere atat de importanta in lume incat sa fim amenintati

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu sa stai linistita, arabii tinteste mai sus, pesroane care rad de credinta lor si se cred mari si tari cum sunt Americanii si Francezii care nu s-au rusinat sa ne faca tigani.Eu unul impuscam vreo cativa din Francezi numaica si-au permis sa ne faca tigani.Cine le da voie sa comenteze despre noi? Au si ei tiganii lor si sunt si ei vai de mama lorca si noi, dar ei vad paiul din ochii nostri a altora in loc sa vada barna din ochii lor. Deci personalcu Romanii nu au nimic, chiar daca ar avea ceva cu politicienii, pe aia ii vor ataca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Daca Iohanis sau alt presedinte nu isi vede de treaba lui si condamna ce au facut arabii, mai ales sa dea o mana de ajutor la prinderea teroristilor, nu e prea mare lucru sa arunce in aer o piata in miezul zilei sau un stadion plin de oameni, numai asa ca avertisment.Iohannis trebuia sa isi vada de treaba, sa spuna ca doar ii pare rau de ce s-a intamplat in Franta dar nu sa si spuna ca sprijina cuorice fel de mijloace la prinderea si combaterea terorismului.Sunt teroristi si in Romania gata de atac, trebuie doar sa aiba confirmat atacul.pana sa ne trezim murim de panica. Eu zic, chiar daca suntem in UE si NATO, sa ne vedem de treaba cu comentariile.Arabii sunt oameni de fapte nu de vorbe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sanse dar mici.

| christos1234 a răspuns:

Cam 1 la 100 adica foarte bune, teroristi sunt oameni care ataca din cauza unor probleme personale. ex religia

| miuuuuxd a răspuns:

Nu suntem o tara asa importanta in lume ca sa ne aiba in vizor teroristii deci poti sta linistita.

| StefanPrintzy a răspuns:

0 barat

| Ana-Maria_Popescu_1990 a răspuns:

Nu fi speriata, mai avem pana sa facem Asemenea caricaturiwinking happy laughing