| ςгเรtเภยкค a întrebat:

(Pentru cei care au vazut anime-ul Fairy Tail.)

1.Care sunt personajele voastre preferate?

2.Care sunt personajele care nu va plac?

3.Ce cupluri va plac?

11 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Personajele mele preferate sunt : Natsu, Lucy, Gray.
2. Nu mi-a placut de la bun inceput de Wendy si de pisica ei.
3.Normal ca Natsu si cu Lucy sunt foarte cute (daca ati citit manga pana la sfarsitul turneului veti intelege) Jellal si Erza, Gajeel si Levi.

| neca a răspuns:

1 gajeel si laxus
2 nimeni in particular
3 levy si gajeel

| erzabadgirl08 a răspuns:

1.Gray,Erza,Natsu,Lucy...cam toti din Fairy Tail, si Jellal si Zeref
2.Hades,Minerva,Lisanna
3.GaLe,NaLu

| erzabadgirl08 a răspuns:

1.Gray, Natsu, Erza, Lucy...cam toti din Fairy Tail si Jellal si Zeref
2.Hades,Minerva,Lisanna
3.GaLe,NaLu

| lSarcastiquel a răspuns:

Bună,
1. Cel mai mult îmi plac Lucy şi Natsu,îi ador,Lucy deoarece este puternică, cu toate că alţi nu ar fi de acord cu mine. Natsu îmi place pentru că este foarte puternic mai ales când îşi are prietenii aproape.
Celelalte personaje care îmi plac ar mai fi Erza pentru că este puternică, frumoasă şi destul de amuzantă laughing
Gray pentru că are obiceiul ăla de a se dezbrăca şi e foarte funny laughing)
Şi nu în ultimul rând Juvia, e frumoasă, puternică şi îl iubeşte mult pe Gray.

2.În general îmi plac cam toate personajele din Fairy Tail dar sunt 2 pe care nu le prea suport.
1. Minerva pentru ce i-a făcut lui Lucy.
2.Lisanna,nu mi-a plăcut niciodată de ea, pentru că e slabă ea e sora Mirei, iar la cât de puternică e Mira, atât de slabă este Lisanna.
Şi pentru că se bagă între Natsu şi Lucy care sunt preferaţii mei:X :X

| lSarcastiquel a răspuns (pentru lSarcastiquel):

Şi răspunsul la a treia întrebare happy

3. După cum cred că ţi-ai dat seama cuplul meu preferat este NaLu(Natsu x Lucy:X)

| Lawliet14 a răspuns (pentru lSarcastiquel):

Ahhh, Erza! Ce ochi are Erza.

| ConnieMeowღ a răspuns:

1. Lisanna Strauss si Erza Scarlet. De ce? Lisanna nu are nicio vina. Era cea mai buna prietena a lui Natsu inca din copiarie si chiar cred ca toate am avut un "sot" cand eram micute (iar cum ne tachinam reciproc pe aceasta tema). Ea a stat in Edolas de dragul Mirei si al lui Elfman din acel univers.

| Copildeciocolata a răspuns:

1.Ador toate personajele 2. Pers care nu-mi place este Minerva 3. Gray si juvia, Natsu si Lucy, Erza si Jellal big grin

| katheee a răspuns:

1.Natsu,Lucy,Grey
2.Minerva
3.Lucy x Natsu, Erza x Jellal

| VINTANGEq a răspuns:

1.Natsu, Lucy, Gray, Erza, Juvia, Gajeel, Wendy si Levy.
2. Minerva, Hades big grin.
3. Natsu x Lucy; Erza x Jellal; Gray x Juvia; Gajeel x Levy.