| Simonica01ioana a întrebat:

Intrebare pentru cei care se uita la Fairy Tail.....Care sunt personajele voastre favorite?(Ca frumusete si putere)...

5 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Chiar trebuie sa aleg?

| xBabyMuzikkx a răspuns:

Pai,mie una imi plac mult urmatoarele personaje:
1.Natsu (e de asteptat pentru ca e personajul principal, de el imi place, hmmm, pentru ca este amuzant si uneori se poarta ca un copilas, incearca mereu sa pretuiasca ce are mai scump [ghilda]).
2.Gray(pai simplu, mereu gandeste logic, e calm si sa fiu sincera e ff dragut).
3.Erza(imi place deoarece e periculoasa, daca stai sa te gandesti putin, in ziua de azi, nu gasesti fete periculoase[cel putin eu nu am gasit, INCA].hee hee
Cam ata straight face
Dupa frumusete am luat personajele.
Puterea e unica si nu o poate copia nimeni.
Sa fiu sincera mereu mi-au placut urmatoarele puteri:focul si gheata.
Poate te intrebi de ce am ales-o si pe Erza daca tot imi place asa mult gheata si focul.
SIMPLUtongueuterea ei nu am mai vazut-o si de aceea imi place.
GHEATA SI FOCUL LE-AM VAZUT DE ATATEA ORI.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
O zi placuta!
Si bafta la vizionarea anime`ului. love struck

| Simonica01ioana explică (pentru xBabyMuzikkx):

Mersi! In legatura cu Gray....Sunt destule faze cu el foarte haioase....ca de exemplu atunci ca a ramas dezbracat de tot in il 2-lea ep, sau cand ii ziceau si inca ii zic ceilalti ca sa isi puna niste haine.laughing

| xBabyMuzikkx a răspuns:

Daaa,la faze din astea am ras copios si inca rad.Sa-l vezi pe neasteptate pe Gray dezbracat e chiar culmea rolling on the floor