| S0nofS4tana a întrebat:

Pentru cei ce urmaresc Naruto, Cine e mai puternic dintre Tobi, Minato Namikaze, Hashirama Senju?

11 răspunsuri:
| Stella17 a răspuns:

Eu zic ca cel mai puternic e Minato, deoarece daca ar fi inca in viata l-ar invinge pe madara sigilandul la fel si pe obito.

| annahandball a răspuns:

Din punctul meu de vedere Tobi laughing

| DeeaSakura a răspuns:

Hashirama Senju, pentru ca la invins pe Madara asa ca se dovedeste a fi cel mai puternic dintre cei enumerati de tine. happy
Sa ai o zi buna! ^^

| Minato1 a răspuns:

Din Punctul meu de vedere Cel mai puternic dintre cei 3 ar fi Hashirama chiar daca Minato este personajul meu preferat As zice ca Hashirama pentru ca s-a batut cu Madara si l-a invis, Si bineinteles pentru ca a facut Konoha dar daca ar fi sa fac un rating ar fi asa
1. Hashirama (Pentru ca l-a invis pe Madara)
2(1) Minato (Pentru ca l-a invins pe Tobi (Madara pe atunci)) (Si am scris in paranteza 1. Pentru ca intre Hashirama si Madara nu se stie cine ar castiga)
3. Obito (De ce sa o mai lungim si sa zicem ca e Tobi)

| HaDeS20 a răspuns:

Tobi ( Uchiha Madara ), mai ales de cand are si Rinengan-ul.

| EaSnowPw a răspuns:

Hashirama Senju cu siguranta. Nu el l-a batut pe Madara?

| S0nofS4tana explică (pentru EaSnowPw):

Da dar acel Madara care a fost reinviat de tehnica Edo Tensei al lui Kabuto este mult mai puternic de cat Hashirama, are stilul lemn implantat in el de Kabuto, celulele lui Hashirama si Rinengan.Deci e cam imposibil sa-l invingi.

| EaSnowPw a răspuns (pentru S0nofS4tana):

Dar tu ai intrebat care e mai puternic fara sa specifici. Am crezut ca te refereai in timpul vietii. Pe Madara asa reinviat cum a facut-o Kabuto e imposibil sa-l invingi.

| DeeaSakura a răspuns (pentru S0nofS4tana):

De ce ai pus intrebarea asta? raised eyebrows Daca vroiai sa iti spun Madara trebuia sa specifici in intrebare si in plus Tobi si Madara sunt
persoane diferite.Asa ca raspunsul corect la intrebarea ta este Hashirama Senju. Si cel mai puternic din animele Naruto Shippuden este Madara, asa ca sa fim realisti, dar Naruto ar putea sa il invinga nu stiu prin ce mijloace sau cum, dar ar face-o, asa cum a facut si cu Pain.
Sa ai o zi buna! ^^

| S0nofS4tana explică (pentru DeeaSakura):

Naruto la urma urmei este personajul principal deci nu poate pierde, Hashirama s-a luptat o data cu Madara si l-a invins, dar in acea lupta Madara nu fusese ucis era doar o cale de ai lua ADN-ul lui Hashirama, iar dupa acea lupta Madara a mai trezit o putere, Rinenganul, dar i l-a dat apoi lui Nagato, si nu ti-am zis ca Madara e mai puternic decat Hashirama pentru ca vroiam sa zici Madara, ci pentru ca ai zis ca Hashirama l-a invins si e mult mai bun, dar la momentul actual Madara e de neoprit. Ma rog gata sa incheiem subiectul, puteti considera aceasta intrebare topic inchis.

| DeeaSakura a răspuns (pentru S0nofS4tana):

Imi pare rau ca m-am bagat aiurea.
Sa ai o zi placuta! ^^