| tigrul2010 a întrebat:

Pentru cei ce vizioneaza naruto...Sunt pe la episoadele cu inceperea razboiului si am vazut ca tobi spune ca primul hokage senju hashirama sau ceva de genu este in viata, tinut acolo dar inconstient si de ce toata lumea zice ca e mort?

Răspuns Câştigător
| LoLoZaurusRobert a răspuns:

Primul hokage era mort... dar i-au fost clonate celulele... o sa vezi mai tarziu cand or sa apara oameni ceva in genul primului hokage. Explicatiile le primesti mai tarziu in celelalte episoade happy! Vizionare placuta funda?