| adadragutza a întrebat:

Puteti sa imi dati exemple de anime-uri gen fairy tail,naruto shippuden,attack on titan, fullmetal alchemist etc... happy

Răspuns Câştigător
| DanielaFD a răspuns:

Http://www.animekage.com/lista-anime-online.html Aici gasesti anime-uri :) Sunt faine :o3 Bafta. :*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! Stiu ca vrei un răspuns, dar eu iti pun o întrebare,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze... nu mi s-a postat raspunsul intreg, adica intrebarea. Sincer, nu faceam misto, sau altceva. OK. Din ce anime este baiatul din fotografia ta de profil?

| adadragutza explică (pentru anonim_4396):

Attack on titan. (scuze ca raspund acum big grin )

| Kirito21 a răspuns:

Dragon Ball, One Piece, Bleach, Inuyasha, Beelzebub, Katekyo hitman Reborn, Code Geass, Naruto Shippuden(daca nu l.ai vazut), Hakuouki shinsengumi kitan, Durarara, 07 Ghost, Tsubasa chronicles, Pandora Hearts, Soul Eater, Death Note, Rurouni kenshin, Chrono Crusade etc.

| adadragutza explică (pentru Kirito21):

Multumesc mult! :*