| luis12 a întrebat:

Puteti sa-mi dati idei despre anime gen :naruto/Naruto shippuden/hellsing/fullmetal alchemist(brotherhood)/detective conan/bleach
dar in afara da fairy tail sau one punch man ca nu am sa rezist sa ma uit la 700+ ep happy

Răspuns Câştigător
| Firescu_Dragos_1993 a răspuns:

Tokyo Ghoul
Nanatsu nu Taizai
Death Note
Death Parade
Attack on titan (Genial, poate puțin cam violent pentru o anumita categorie de vârstă )
Sword ar online ( superb )
Danmachi ( un personaj principal care lupta și ajunge puternic )
Agame ga kill ( te tine în suspans )
Mob psycho ( făcut de cel care a făcut one punch man, e tot cu un personaj principal care îi bate pe toți )
Owari no seraph ( l am văzut într o zi )
Toate au intre 12 și 24 episoade. Merita toate

4 răspunsuri:
| DaDuSH a răspuns:

One piece, are 900 de episoade dar crede-ma ca merita sa te uiti. Bineinteles ca o sa sari peste fillere
Pe langa asta,
Blue exorcist
Soul Eater
Berserk (ala vechi nu ala CG din 2016, e oribil)
si ce s-a mai zis pe aici

| luis12 explică (pentru DaDuSH):

Da stiu le-am vazut pe toate din berserker, naspa ca la facut 3d

| NotPutin_Vladimir_1952 a răspuns:

One Punch Man are 18 episoade daca pui si episoadele speciale dar naruto, full metal alchemist bleach, fairy tail si one piece sunt super lungi. Fairy tail e cel mai scurt din cele enumerate cu vreo 180 de episoade (cele 7 sezoane si Fairy Tail Zero).

| luis12 explică (pentru NotPutin_Vladimir_1952):

Am vazut one punch man am uitat sa mentionez happy