| Yuuuki a întrebat:

Niste seriale asemanatoare gen FullMetal Alchemist si FullMetal Alchemist Brotherhood? PS: Fara Fairy Tale, Naruto Shippuden Sau Bleach.:d

5 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Ce zici de death note...e destul de interesant. sper sa iti placa:X

| AndreeeexD a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Ah cat de mult mia` placut Death Note :X As zice lui Yuuki sa incerce Blood+ sau Blood-c Amandoua sunt faine :X

| RockAddicted a răspuns:

NANA, ROMEOxJULIET, NOUL SERIAL NARUTO(ACELA CU ROCK LEE), BLEACH, VAMPIRE DIERIES, VAMPIRE KNIGHT, ACADEMY OF VAMPIRES... DACA MAI VREI INTRA PE www.animekage.com si vezi toate animeurile subtitrate(sunt multe)- sper ca te-am ajutat

| RockAddicted a răspuns:

Http://anime.kage.ro/ (scuze asta e cel oficial-dai cu mousul pe langa patratul pe care scrie seriale sau anime si alegi

| RauLix a răspuns:

Zetman