| sessori a întrebat:

Vreau un anime cu o poveste fascinata si originala gen deathman wonderland, another, death note,D-Gray Man, Fairy Tail, Bleach.One Piece, Elfen Lied,claymore,blue exorcist,ergo proxy,zetman,Fullmetal Alchemist, Naruto Shippuden, naruto...(am dat atatea exemple sa nu raspundeti cu animeurile pe care deja le-am vazut ). Aveti vreo iedeie sau recomandare?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut iti propun sa te uiti la :
- Phantom: Requiem for the Phantom
- Blue Gender
- ChäoS; HEAd
- Gantz; Gantz 2nd Stage
- Guilty Crown
- Hakuouki; Hakuouki Hekketsuroku
- Highschool DxD
- Highschool of the Dead
- Kurozuka
- Mirai Nikki
- Zegapain

Vizionare placuta!winking

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Wall-e (2008)

| Snowclaw a răspuns:

Ginga densetsu weed, dar nu-l gasesti decat cu subtritare in engleza, si soul eater

| sessori explică (pentru Snowclaw):

Nu imi plac catei dar o sa ma uit de curiozitate, iar soul eater n-am vazut decat cateva episoade dar am uitat de el o sa ma apuc si de el laughing multumesc mult, si nu ma deranjeaza daca e in engleza atat sa nu bage cuvinte pe care sa nu le gasesti nici pe google translate, stii vrunu cu mai mult sange gen Elfen Lied?