| Bucsa_Marius_1997 a întrebat:

Sal oameni buni! Acum un an și jumătate am fost înscris la facultatea de construcții din Cluj UTC mai exact. Am avut niște probleme financiare și sociale, iar din cauza aceasta am fost nevoit să-mi abandonez facultatea, un lucru care a fost foarte important pentru mine. Acum muncesc și mă întrețin singur și sunt în căutarea unei soluții de a mă înscrie la o facultate nou, doar că nu știu cu ce este mai potrivit pentru mine? Ajutați-mă vă rog mult! Dau funda

Răspuns Câştigător
| francut a răspuns:

Uita-te la notele tale, intreaba-te ce poti, sau vorbeste cu unul dintre fostii tai profesori care te cunosc. Nu uita de parintii tai, si sfatul lor e important.

2 răspunsuri:
| francut a răspuns:

Noi nu stim ce inclinatii ai, nici capacitatile tale. Fa-ti o analiza si vezi ce poti.

| Bucsa_Marius_1997 explică (pentru francut):

Cu cine as putea vb în legătură cu asta?