| Absent a întrebat:

Buna. Ajutati-ma si pe mine cu ceva. Dau funda la cel mai bun raspuns. Am terminat liceul si nu sunt sigur la ce facultate sa merg.Sunt indecis intre: La facultatea de constructii si anume: Constructii civile sau la facultatea de Medicina si anume: Bioinginerie. Ce stiti despre facultatile astea si care ziceti ca e mai buna? Scz categoria.

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Cred ca medicinabig grin nu prea am detalii dar am auzit ca la drept si la medicina sa castiga cel mai bine daca ajungi mai departetongue

| Crs a răspuns:

Ambele sunt facultati grele. fac. de constructii se axeaza pe matematica si mecanica multa. iar medicina. multa biologie. sunt 2 fac. total diferite.
si eu vreau sa dau la biologie. fac de constructii e interesanta dar multa matematica.

| fCD a răspuns:

Medicina clar