| danutz121219906 a întrebat:

Buna stie cineva daca mai pot continua scoala generala? Am 20 de ani si din cauza unor probleme de familie am fost nevoit sa abandonez scoala am facut doar 7 clase as fi interesat sa stiu daca este vreo scoala prin Bucuresti prin care sa termin si clasa a 8-a ca sa ma pot inscrie la un liceu fara frecventa multumesc! Dau funda

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se fac înscrieri la învăţământul gimnazial cu frecvenţă redusă şi la forma de învăţământ „A doua şansă". Trebuie să te adresezi inspectoratului scolar judetean.