| condemnedAntagonist a întrebat:

Sal TPU cf-cetzi? oare sa incerc? http://i.imgur.com/Q36xh.jpg
stiu ca nu ma prea pricep la desenat dar. o sa ma straduiesc mai mult data viitoare :D
P. S: cand am scris acolo : Acest serial, am uitat sa scriu este :P

Răspuns Câştigător
| TuningPhotoshopX a răspuns:

Pentru asta... soro,e buna!
Zic sincer,oricui ii place,te pricepi la grafica,dar daca vroiai inscrieri,eu sunt cel mai perfect: Ochi verzui-caprui,par negru, scurt, baiat.

10 răspunsuri:
| AnneBre a răspuns:

Chiar e reusit.

| lalalalallll a răspuns:

Știi cum ar fi și mai reușit?!
Să îți aduci aminte că mi-am schimbat numele day dreaming!
Și că nu mai sunt cu 3D! Îți închipui?! day dreaming

| TuningPhotoshopX a răspuns:

De ce crezi asta? Esti un c***t cu ochi la mata in p***a

| HaruhiFujioka a răspuns:

Vreau si eu in el! Fata, par lung, mero inchis-negru

| TheScamy a răspuns:

Un mic si scurt si mare important lucru:
1)Pe "VampyreGiel" nu o mai cheama asastraight faceO cheama LifeLess, sau ceva de genu.
2)Cosmin3D si ea nu mai sunt impreunasadtongueStiu veri veri veri tristsad
3)Ma bagi si pe minesmug

| ViezurE a răspuns:

Telenovelă...un comic trebuie să fie amuzant, nu dramăşi iubire...straight face

| TheScamy a răspuns (pentru ViezurE):

Dar,te rog zi si tu ca e frumos,nu e comic, poate e un serial, de iubireday dreaming,noua fetelor ne place(unele)

| lalalalallll a răspuns (pentru TheScamy):

Unele...Unele...Mie îmi palce.

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Si eu vreau :X. Super tare ideea puppy dog eyes. poti sa ma faci fata cu par roz blushing...TK >big grin

| Gergyka a răspuns:

UITE ASTA E INTERESANT Buna, poti folosi acest program gratuit, vezi aici http://www.panalu.net/2010/12/inregistrare-audio-in-timp-real.html cu care poti inregistra vocea si melodia in acelasi timp, face inregistrari de calitate si nici nu.l instalezi( noniatal ) programul hepey si acolo canti si la sfarsit ti se va auzi vocea...si asta e interesant http://www.