| SkyWorld a întrebat:

Cine credeti ca e cel mai bun din Anime-ul Naruto shippuden.Eu cred ca e Madara.Si cum credeti ca se va termina?

Răspuns Câştigător
| DeMo4o a răspuns:

Momentan cel mai bun zic si eu ca tine este Madara, parerea mea este ca se va schimba, naruto va deveni puternic cu ajutorul tatalui sau, dupa care sigilandul pe madara apoi omorandul pe Obito, pentru alte noutati poti vedea pe forumul special pentru fanii naruto.
http://narutozone-romania.forumulmeu.com/

5 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

Bun în ce sens? Puternic sau bun la suflet? la suflet eu cred că e Itachi.La putere cred că juubi.

Nu prea știu cum se va termina.Deja au lungit prea mult povestea.E greu de anticipat.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Cel mai puternic e clar Naruto, doar e personajul principal. Probabil se va termina cu lupta intre Sasuke si Naruto pentru titlul de Hokage, repetandu-se istoria cu Madara si Hashirama.

| Deriol a răspuns:

Sincer eu cred ca Naruto il va invinge cumva pe Obito, iar la momentul actual in manga Obito este cel mai puternic dar nu cu mult mai puternic decat Madara.

| tudord95 a răspuns:

Cel mai bun de pana acum da si eu cred ca este madara, dar astept sa-l vad pe sasuke eu zic cal va intrece deoarece si-a activat mangetou sharingan, la o varsta mai frageda decat madara, si cred ca asa va face si cu rinenganu.
Eu cred ca naruto va deveni hokage, si sasuke va muri sad... Fundita?