| MaDaMadalina18 a întrebat:

întrebarea mea este despre anime-ul Naruto: va place acest anime, urmariti episoadele, cum credeți ca se va termina?

Răspuns Câştigător
| LikeASunset a răspuns:

Hehee XD! Naruto... Il ADOR. Este extraordinar. Urmaresc toate episoadele. Le-am vazut cam pe toate. Cred ca se va termina astfet: Naruto va fi Hokage, Sasuke[:X] se va intoarce de partea binelui si va fi Ambu, fiind unul dintre cei mai buni ninja ai satului si totul va fi Ok. Si probabil inainte de asta va fi marea lupta intre Sasuke si Naruto...

14 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Naruto animeul meu preferat ma gandesc ca Naruto o sa ajunga Hokage Sasuke nu stiu ar putea sa moară zic asta pentru. ca este si ceva drama aicea sau poate ca nu se va intoarce de partea lui Naruto si Akatsuki va fi distrus de Naruto iar 9 cozi stiu si eu va fi tinut sau omorat de tatal lui Naruto sau Naruto il invinge ceva de genul sti iubesc acest animeu dar mi-e foarte teama sa nu moară Naruto sincer daca ar muri el nu ma-aș mai uita niciodata la anime.

| evoke a răspuns:

Mie una mi-l place.batting eyelashesMa uit in fiecare zi pe net la 2-3 episoade. Ca la tv ma enerveaza. straight face Tot repeta de multe ori episoadele de la inceput.
De terminat nu stiu cum se va termina.thinking
Tu cum crezi ca se va temrina? big grinbatting eyelashes

| lola_2540 a răspuns:

Sincer. mi se pare o prostie. in ziua de azi numai niste desene animate de ***** se dau la TV.mai ales la cartoon network. mai bine ma uit la programul pentru bebelusi decat la prostiile alea.

hai, iubitorilor de naruto, veniti cu Stupidu'big grinbig grin

| nodeerskulls a răspuns:

Urmaresc episoadele sporadic, si sunt la curent. Imi place mai mult sa citesc manga-ul.

Imi placea foarte mult inainte, dar acum urmaresc cursul evenimentelor cu o usoara indiferenta si curiozitate.

Naiba stie cum se va termina, la cate ne-a trantit Kishimoto maine poimaine il vedem pe Sasuke cum ii marturiseste lui Naruto ca are in el demonul cu 10 cozi, si isi baga limba in gatul lui, si ca de fapt Sakura e ma-sa reincarnata sau mai stiu eu ce. Sa dea naiba daca m-ar mira. Sau poate mor amandoi ca sa fie totu' super tragic si dramatic. Adica dupa ce am citit momentul de "I AM YOUR FATHER" si faptul ca tinutul Kyuubi in lesa e afacere de familie + godmodingul lui Sasuke din Shippuden pana acum, nu ma mai mira nimic.

| Alexandra_7361 a răspuns:

Desi sunt o mare fana a animeurilor si a Japoniei in general, Naruto nu m-a atras niciodata si nici nu l-am urmarit mai mult de 3-4 episoade. Si ma exaspereaza faptul ca de cand a bagat Naruto pe Animax, sunt o gramada carora la place acest anime si au impresia ca asta ii face mari fani anime. Tocmai din cauza asta a si suferit forumul animax o criza de spam prin februarie care inca n-a fost remediata si nici nu cred ca va fi vreodata. In concluzie, nu imi place si nu il urmaresc...

| deea_1397 a răspuns:

Naruto va fi hokage si cred ca va fi cu sakura iar sasuke nu stiu sigur.

| nikolikky a răspuns:

Imi place de temari si de shikamaru.nimic mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi nu mai are decat 4 episoade adica pana la 174 cred ca naruto o sa ajunga hokage, iar in privinta lui sasuke chiar nu stiu ce sa zic.desi nu mi-au placut la inceput, dar acum nu ma mai satur de ele...sincer.mi se pare ca sunt si o lectie de viata...parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nu cred ca naruto o sa moara deoarece el este personajul principal anyway ma enerveaza faptul ca apare cate un ep in fiecare sap si ne tine in suspans sper ca naruto sa devine hokage, de sasuke nu mai stiu cuz el e ori bun ori rau dar sper sa fie iar bun si sakura erm. hard ea tot il place pe sasuke dar poate ii da o sansa lui naruto love is blooming who knows; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut ai 191 si e super. despre naruto dincate mia sp un coleg ca naruto va muri luptand pentru a o salva pe sakura sincera sa fiu nu stiu ce sa cred. vreau sa vad si move 4 din naruto si o sa vedem cu toti cum se termina naruto la un moment dat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plk naruto e super...insa nu stiu foarte multe despre final, faza e ca tsunade il va desemna pe naruto cel de al-6-lea hokage desi danzo a fost desemnat cel de al-6-lea hokage acesta nu este hokage mai mult de cateva zile pentru ca se trezeste tsunade din coma si isi reia functia astfel incat cele cateva zile in care a fost danzo hokage sunt anulate(ca sa zic asa). in legatura cu sasuke acesta este adus in konoha de catre haku(care este inviat de catre orochimaru care a crezut ca haku va trece de partea lui, insa nu a fost asa din fericire)care il convinge sa se intoarca in sat.la un moment dat prietena lui kakashi rin invie misterios.pentru moment atat stiu daca imi mai amintesc ceva iti voi spunewinking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mie imi place dar cred ca naru va muri sau nu ca in shippuden da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei Gaby eu nu iti recomand acest animeu til recomand pe blech, vad ca esti fana cu NANA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm.pai eu nu stiu ce sa zic despre final cu siguranta va fi unul neasteptat nu stiu dar sunt sigura ca nu vor muri personajele principale.ar face aia greva laughing alo daca nu va convine si nu va place naruto nu mai comentzti asa de dragul de a avea ce face...conteaza ca ne place noua probleme? oricum naruto e un anime pe care nu toti il pot intelege ...cum ati fi voi dar teapa ca sunteti in inferioritate atata am avut de spus pe mine nu ma afecteaza cu nimic nu o sa renuntz sa ma uit la anime-uri ca nu va plac vouawinking