| Kanpeki a întrebat:

Cum credeti ca se va termina anime-ul Naruto? Dau funda la cea mai interesanta varianta big grin

Răspuns Câştigător
| teodorio06 a răspuns:

madara a spus ca naruto va trebui sa se infrunte cu sasuke, deci banuiesc ca naruto se va infrunta cu sasuke pentru a apara Konoha, insa naruto va castiga, fara sa-l omoare pe sasuke si va deveni hokage

8 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Cu un final tragic sigur!

| cryptobiologist a răspuns:

Decibig grinupa ce Sasuke se bate cu Naruto si au o lupta palpitanta Madara vrea din rasputeri sa puna mana pe Jinchiuri dar nu se poate baza pe nimeni decat pe el.Asa ca vrea sa se lupte cu Naruto in persoana.Madara aproape a fost invins insa Naruto, chiar si puterea Vulpii cu 9 cozi pe care o stapaneste, pierde.E la pamant, fara puteri...nimeni nu il mai putea salva.Naruto era ca si mort.Atunci cand Madara a vrut sa ia Jinchiuri din Naruto ceva s-a intamplat.Madara cade la pamant si ii curge sange din ochi.Rinneganul pe care l-a luat de la Pain se,, impotriveste".Era prea puternic pentru Madara.Dar bineinteles ca isi revine.Doar ca intre timp Naruto a vorbit in interiolul lui cu mama sa si cu tatal sau.Acestia au dezintegrat puterea vulpii cu noua cozi, si cu ajutorul acestei puteri au reinviat.Atunci Minato si sotia lui (i-am uitat numelelaughing ) il ajuta pe Naruto sa il invinga pe Madara.La sfarsit toata lumea e fericita.Si cea mai miraculoasa aparatie se face. Apara Jiraya!(stiti ca inainte sa moara Nagato a inviat pe toata lumea pe care a omorat-o in oras, Si m-am gandit ca il invie si pe Jirayabig grin). Toata lumea e foarte fericita dar mai degraba uimita...Dar Naruto stia ca parintii lui nu pot sta pentru totdeauna.Fiindca putrerea vulpii nu era infinita.Dar timpul acela impreuna a fost cel mai important pentru Naruto.Si eu sper ca Hinata sa isi faca aparitia sfioasa langa naruto si sa fie impreuna:X.The end!big grin
Sper ca iti placebig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru cryptobiologist):

Cam "SF" povestea talaughingNaruto nu ar putea sa-l invie pe Sasuke fara puterea rinneganului(cum a facut Nagato cu Konoha), nu are cum sa i se impotriveasca rinneganul lui Madara(Madara Uchiha real nu Obito)deoarece el l-a evoluat din Eternal Mangekyou Sharingan si celulele lui Hashirama Senju pe care le-a furat in lupta de la Valea Pieirii(acolo unde sunt statuile lor). Minato(al 4-lea Hokage)nu poate fi inviat cu nici-o tehnica deoarece sufletul sau este prins in burta demonului mortii(atunci cand l-a sigilat pe Kurama in Naruto cu tehnica Dead Demon Consuming Seal), dar cred ca pe Kushina(asta e numele ei) ar putea sa o invie deoarece ea a murit datorita pierderii de sange atunci cand Obito prefacandu-se Madara a rupt sigiliul si l-a eliberat pe 9 cozi.Deci..ar trebui sa te mai informezi in legatura ca Naruto( fara supararewinking ) Salut!

| bogdan_7896 a răspuns:

Naruto si Sasuke se vor lupta iar Naruto se va dezlantui si il va ucide pe Sasuke, dupa care ii va da din puterea lui pentru a reinvia, si acestia se vor intoarce in satul frunzei, iar Naruto sper sa ramana cu Hinata

| Clara120 a răspuns:

Buna! Eu as putea zice ca sunt innebunita dupa acest animeulaughing.Kishimoto Masashi a avut o idee super buna cand a continuat animeul Naruto cu Naruto Shippuden. Daca Naruto a fost misto Naruto Shippuden e si mai mistolaughingEu cred ca finalul va fi asa:
-Sasuke se va bate cu Naruto,iar Naruto il va omora pe Sasuke. Dupa aceea va urma o perioada lunga de plansete si alte chestii, dar pana la urma totul se va termina cu bine.
Un al doilea final ar mai fi:
-Sasuke se bate cu Naruto, insa Sasuke castiga.Dar nu il omoara pe Naruto.Sasuke pleaca undeva departe renuntand la razbunare, iar Naruto si Sakura incearca sa uite de el.:d

| кא๔ a răspuns:

Buna! Sunt un mare fan Naruto / Naruto Shippuden.
Eu mi-as dori ca dupa lupta dintre NAruto si Sasuke. Naruto sa castige dar sa nu-l omoare pe sasuke el fiind incaconstient NAruto sa-i spunaa tot ce simte. IAr in momentul acela Sasuke sa`si dea seama ca a luat`o pe calea gresita si sa se intoarca amandoi in konoha Naruto devenind Hokage iar Sasuke il omoara si pe Madara si-o va fi singurul supravietuitor din clanul Uciha si va fi la fel de aprecit ca Naruto.
Si mi-arr palcea daca Naruto ar fi impreunaa cu Hinata iar Sasuke cu Sakura.
Jiraya a inviat de cand Pain a inviat tot satul dar a stat ascuns sa se refaca. Si el va fi maestrul lui Konohamaru care va fi al saptelea Hokage.
Nu`i asa ca ar fi super?big grinbatting eyelashes

| BCoMichael a răspuns (pentru кא๔):

Lucrurile nu sunt mereu asa, asta e cea mai slaba versiune pentru ca toti se gandesc la partea buna
Din pacate jiraya e prea adancit in ocean ca sa mai ajunga vreo raza de la nagato si in + aria acestuia de actiune a fost doar pe konoha nu pe toata lumea laughing
Naruto nu e cum crede toata lumea

| MadutzaDiana64 a răspuns:

Eu cred ca dupa batalia cu sasuke madara si astaia rai,naruto se va bate cu vulpea din el cred ca nu da tot pe youtube, dar naruto moare, cautati si voi moartea lui naruto dar cand naruto se bata hinata era acolo cu el cred ca o sa faca un cuplu