| bboy98 a întrebat:

in curand o sa imi iau un papagal vorbitor... ce nume imi sugerati?

6 răspunsuri:
| McCrush a răspuns:

Pai avand in vedere ca avatarul tau de pe TPU se numeste bboy98 pe papagalul tau il va chema Pboy2012

| Cuvântul1 a răspuns:

Johnny,jack,max,bully

| NANANAHehh a răspuns:

Guralivullaughing
se potriveste

| symonyk007 a răspuns:

Cit costa un papagal vorbitor/?

| skate19 a răspuns:

Pune-i numele Jack Spintecatorul laughing nu-i original dar merge... Funda?:d

| DdR a răspuns:

Bobby, sau Polly ar fi un nume interesant :d. Tinand cont ca cel de-al doilea este un nume al unui papagal dintr-un film destul de bun. Sau ai putea sa-i pui numele tau pentru amuzament laughing