| titizoorr a întrebat:

o sa iasa naruto akippuden

Cand se va termina Naruto Shippuden adica pana la ce ep va dura? Funda

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

O sa incep cu sfarsitul.hee hee
Nu se stie cate episoade va avea "Naruto Shippuden", tanand cont ca sunt sanse sa bage un pachet de episoade filler.
Cat despre "Naruto Akuppuden" este doar un zvon.
Eu am impresia ca nu va fi o noua serie (si un nou nume), ci va continua sub acelasi nume "Shippuden".

5 răspunsuri:
| Aberdeen a răspuns:

Asta nu am de unde sa o mai stiu.Manga inca continua, si presupun ca inca mai are de continuat, deci..asta e un gand dus cam departe big grin

| titizoorr explică (pentru Aberdeen):

Ok mersi pentru raspun dar poti sa-mi dai si mie manga? de la ep 1? te rog frumos?

| titizoorr explică (pentru Aberdeen):

Mersi pentru reaspuns dar poti sa-mi dai si mie manga de la ep 1? te rog frumos?

| ryuu a răspuns (pentru titizoorr):

Hey. Inainte de toate, nu sunt episoade ci capitole.
Tradus in romana nu gasesti mai vechi de capitolul 380
http://shinobi-fansub.ro/threads/volume-naruto.2300/
Daca vrei tradus in engleza, gasesti aici:
http://www.mangareader.net/93/naruto.html

Lectura placuta!

| titizoorr explică (pentru ryuu):

Mersi mult