| iiBing a întrebat:

Salut.Am doua intrebari:
1.Stiti cumva un anime gen Avatar Legend of Aang/Avatar Legend of Korra?
2. Daca ati fost fani ce parere aveti despre finalul acestora?

2 răspunsuri:
| differntlife a răspuns:

Am vazut decat primul sez si mi-a placut foarte mult cand la batut pe imparatul focului.
nu se aseamana ca gen dar o sa iti placa sword art online

| deedeera a răspuns:

Kaze no stigma seamna, am vazut ambele seriale si am citit si the comics care continua ATLA mia foarte placut mult finalul de la ATLA si cel de la korra a fost la fel de bun doar ca nu prea am acceptat relatia ei cu asami.