| AndreiPisoias a întrebat:

Cine se uita la Avatar The legend of Korra sau Aang? Imi sputeti ce s-a intamplat cu mama lui Zuko?

Răspuns Câştigător
| Teoluta a răspuns:

Atunci cand a vrut sa il salveze pe Zuko de tatal sau,(cand a vorbit neintrebat la intalnirea cu toti generalii nu a aratat respect si a fost provacat la duel, avea13 ani)a fost exilata.

1 răspuns:
| noreq a răspuns:

Lool, a zis ce s-a intamplat cu ea.
Am urmarit serialul si va aparea incurand pe nickelodeon the promise sau ceva de gen unde raspunde la cateva intrabari gen ce se intamplat cu mama lui zuko!