| AktivShack a întrebat:

Salut tpu.Am cateva intrebari despre Avatar the legend of Korra.
Aang,Katara,Toph, Zuko sunt morti? Cam despre ce este vorba si merita vazut?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea mi-e mi-a placut eu zic ca trebuie vazut.

| biafresh a răspuns:

Aang e clar mort deoarece Korra este reincarnarea lui.
Katara traieste. Chiar apare in primul episod.
Topf e disparuta. Ficele ei spun ca s-a refugiat de cativa ani sub pamant asa ca nu se stie daca a murit.
Zuko e viu, dar foarte batran. Apare in sezonul 3.
Soka e mort deoarece Katara zice asta chiar in sezonul 1.

| Pyanissta_Alexandra_1996 a răspuns:

Aang, Sokka=duși
Toph, Zuko, Katara=înca pe lumea asta, da batrani, nu gluma! laughing)

| asretungfris a răspuns:

Da in desenul animat Avatar the legend of Korra, Aang, Katara, Toph, Zuko sint morti.l-am vazut si iti propun si tie sa-l vizionezi.este despre o fata Korra care de mic copila avea toate puterile apa focul si pamintul dar aerul nici de cum nu putea sa-l stapineasca.mai multe amanunte o sa vezi atunci cind vei privi desenul animat.este foarte interesant si merita de vazut.