| Sharinganul a întrebat:

Salut, am vazut pe Minimax acum mult timp un desen cu un cangur(cred) gri care a ajuns pe o insula intr-un cub de gheata. Era ultimul din specia sa si de aceea era vanat de anumiti oameni. Sper sa stiti despre ce vorbesc! big grin

Răspuns Câştigător
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Nuti fa griji stiu exact despre ce desen vorbesti, Se numeste Urmel si informatiile despre desen sunt in germana sau franceza, nu te astepta sa fie episoade dublate in romana pe net in conditiile in care oamenii foloseau camera sa filmeze nu telefonul.

| Sharinganul explică (pentru George_Gabriel_Ion_1995):

Iti multumesc foarte mult! big grin

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns (pentru Sharinganul):

Ca o curiozitate ce varsta ai?

| Sharinganul explică (pentru George_Gabriel_Ion_1995):

Numa' 17 ani. happy

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns (pentru Sharinganul):

Eu 22, e o minúne ca iti aminteai de desen.

| Sharinganul explică (pentru George_Gabriel_Ion_1995):

Multi inainte! happy Mi-a placut foarte mult, nu aveam cum sa-l uit, l-am cautat o perioada lunga, dar fara succes. Multam fain inca odata! happy