| Severin_Ana_1993 a întrebat:

Stie cineva cand va aparea sezonul 3 din attack on titan pe Anime Kage sau orice alt site de animeuri rosub (daca aveti alte site-uri mentionati-le in raspuns, va rog).
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Miksha a răspuns:

Salut! Din cate stiu in Iulie 2018 si cel mai probabil va avea tot 12 episoade ca sezonul 2 (din pacate). Eu am cumparat si citit manga de pe bookdepository.com, dar poti sa o citesti online pe http://ww3.readsnk.com. La anime m-am uitat pe gogoanime

| GabyEsteAici a răspuns (pentru Miksha):

Dar va fi rosub in Iulie?

3 răspunsuri:
| WeebGodAkane a răspuns:

Anul asta man brovo de intrebare ma excita intrebare de ce e in pifnița si ce e cu abe titan

| KilluaSenpai a răspuns:

In iulie apare sezonul 3.
Vrei ceva spoilere de pe acum? happy