| vlady434 a întrebat:

Am o intrebare mai complicata si, ca sa nu va incurc raspunsul, vreau sa va explic totul "matematic". Eu o sa fac o paralela intre 2 animeuri Young Justice si Teen Titans. Deci:
x=Dick Grayson(YJ si TT)
y=Jason Todd(TT, nu stiu daca apare si in YJ)
z=Red X si s-ar putea si Jason Todd(TT)
Iata cum sta treaba. Cu totii stim ca Batman este Bruce Wayne.Si Robin in ambele animeuri este Dick Grayson. Ei bine,in TT,Robin devine Red X si apoi inchide costumul.Dar costumul este furat de cineva si nu se stie de cine. Am vazut multe pareri cum ca Red X ar fi Jason Todd. Dar in YJ, cand Dick Grayson va deveni Night Wing, il va avea ca discipol pe Jason Todd. In TT Robin nu-l cunostea pe Jason Todd,deci nu ar trebui sa aiba vreo legatura. Cred ca ati vazut filmul Red Hood, in care Robin a devenit un criminal. Ei bine,acel Red Hood,este Jason, si cred ca acel Batman este Dick Grayson.
Intrebarea mea este:
Daca X este in ambele seriale, atunci Y din TT cine este in YJ?
Sper ca intrebarea mea a fost scrisa corect.

2 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Probabil nici DC nu-ti poate raspunde la intrebare

| irbis a răspuns:

Astea nu sunt anime-uri ci desene animate. Ele poate doar seamana, dar nu sunt anime. Te rog sa nu le confunzi.

P.S. Ca sa-ti raspund la intrebare, daca nu s-a aflat pe parcursul desenelor si filmului, sau nu s-a indicat macar si nici nu s-a spus ceva oficial, atunci tot ce exista sunt speculatii si opinii si nu se poate sti sigur care e raspunsul.