| teo530 a întrebat:

cine vrea un test Naruto(mic) facut de mine special pentru voi? Dar cei care nu au terminat Naruto mic mai bine nu citesc acum testul pentru ca isi iau spoyler, sa-l cititi dupa ce il terminati. Uite si intrebarile:
1.cine au fost primii adversari ai echipei 7?
2.cand a primit sasuke semnul blestemat?
3.cum se numea tehnica folosita de orochimaru in lupta cu al 3? ce a facut cea tehnica?
4.cand sasuke a parasit konoha cu cei 4 oameni trimisi de orochimaru, din cine a fost formata echipa cu scopul de a-l aduce inapoi pe sasuke? cu cine s-au luptat fiecare?(spuneti doar abilitatile dusmanilor)
5.cine a fost al 5 om trimis de orochimaru si cu cine s-a luptat?(spuneti si abiltatea dusmanului)
6.ce voia orochimaru sa faca cu saske dupa ce ajungea la el? de ce nu a mai facut orochimaru ce voia?
7.care erau poreclele pe care sasukura si ino si le-au pus una alteia?
8.cu ce tehnica l-a doborat naruto pe ebisu? ce porecla i-a pus naruto dupa asta?
9.cine era tenton?
10.ce tehnica a folosit al 3 pe orochimaru si ce i-a facut acea teahnica?
11.ce a facut al 3 dupa ce a folossit acea tehnica?
12.cui ii apartine acea tehnica si cand a mai fost folosita?
13.care a fost primul sarut al lui naruto si cum s-a intamplat?
14.cine este rayga si cine l-a invins?
15.ce justu are lee
16.cum l-a intalnit naruto prima data pe jiraya? cum l-a convins sa-l antreneze?
SUCCES!

3 răspunsuri:
| Sayiumi a răspuns:

Cam greu: ((( nu mai țin minte

| teo530 explică (pentru Sayiumi):

Nu știi chiar niciuna?

| Sayiumi a răspuns (pentru teo530):

Inoscroafa si Sakura frunte lată