| ĉøďяüт a întrebat:

credeti ca exista magie?

Răspuns Câştigător
| gennosuke99 a răspuns:

Nu cred ca exista dar ar fi smecker sa faci magiile si miscarile alora din filme si anime-uri smug

13 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Magie exista.Iluziile exista.

| Mus1k a răspuns:

Da exista magie.
Magie inseamna minune. Mine este cand un tanar spune NU drogurilor/bauturii si DA invataturii si lecturii. Minune este cand soarele rasare si apune. MINUNE, este cand o floare creste Si asa mai departe!

| Mustachεs a răspuns (pentru Mus1k):

Poezie despre " MINUNI" rolling on the floor)))

| Mus1k a răspuns (pentru Mustachεs):

Mi-ar place sa apar intr-o carte de lb. si literatura romana si sa scrie la autor "MoTaNNNeL"

| JstGeorge a răspuns:

Eu cred ca este. sunt si scamatori, dar este si magie

| ĉøďяüт explică (pentru JstGeorge):

Dar acelea cu carti de joc chiar sunt trucuri

| SwordsofArmageddon a răspuns:

Nu există magie, sunt toate trucuri şi iluzii bine gândite. Uită-te la emisiunea "Magic's Biggest Secrets Finally Revealed" unde Val Valentino, un magician faimos dezvăluie ce se află în spatele a toate numerelor de magie.

| TinaDoll2022 a răspuns:

Exista magie...dar iti tebuie mult exercitiu

| JstGeorge a răspuns (pentru TinaDoll2022):

Sunt de acord (100% )

| Simona456 a răspuns:

Eu cred ca exista dar trebuie sa crezi in asta... exista doar in sufletul tau toti avem ceva special ceva magic

| ageofempires a răspuns:

Nu exista