| cartofiorrrrrrrrrrrrr a întrebat:

Voi credeti ca exista magie?(nu trucuri iefnine)

56 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu cred in magie...cred in trucuri inteligentewinking
big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu una nu cred ca exista straight face
Trucuri sunt destule, insa magie nuwinking

mira
| mira a răspuns:

In circ exista iluzionism si acesta este rezultatul unor exercitii indelungate.In viata nu exista magie(farmece)ci doar multa viclenie, necinste, escrocherie pentru jefuirea celor naivi.

| SweetCandy a răspuns:

Mie mi-ar plc sa existe.happy

| JustMeFlory a răspuns:

Nu cred...Si daca chiar daca exista..intrece orice imaginatie!happy

| BUBULINA a răspuns:

Hmm nu stiu
Dar mie imi place mult de Johannes si Cris Angel

| sorin a răspuns:

Nu.Nici in levitatie nici in nimic.

| Sabwy a răspuns:

Nu prea stiu ce sa cred. imi place si mie foarte mult Criss Angel!:X

| thealchemist a răspuns:

Sigur ca exista.

| ingeras14 a răspuns:

Poate da poate nuthinking Nu se stiestraight face, dupa parerea mea nu cred ca exista[-x iar daca exista e greu de crezut\dancing.

| AlinutzaRouz a răspuns:

Eu una cred si degeaba mi-au spus multi ca sunt nebuna k deocamdata am capul pe umeri si nu e gol, dar nici plin de tampenii :-p

Oamenii au tendinta sa rada de magie pentru ca sunt ignoranti, da` ce sa mai zic... no coment

| Doa'Do a răspuns:

Magie exista; altfel nu ar mai fi aparut nimic pe pamant care sa ne faca mai fericiti decat suntem. Detalii prea multe, nu dau; imi pare rau doar pentru raspunsurile proaste pe care le-ai primit de la cei/cele care se cred vrajitori/vrajitoare si isi transforma tot neamul in mamifere.

| adinescu a răspuns:

Nu mai stiu ce magician a spus..."omului ii place sa fie mintit"

| Pandicorn123 a răspuns:

Eu cred ca exista magia alba si cea neagra cea neagra sau negativa aceasta vine de la acel diavol stiti voi. cea alba vine de la dumnezeu

| Pandicorn123 a răspuns:

Eu cred ca exista magia alba si magia neagra magia alba vine de la diavol iar cea alba de la Dumnezeu adica yin si yang magie negativa si magie buna

| bdany98 a răspuns:

Nicoleta_4153 da si mie id tau tongue dar totusi nu prea credtongue

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva sambure de adevar poate sa existe...eu una sunt sceptica totusi... daca intr-adevar exista oameni cu har care practica magia alba, sunt greu de deosebit de multimea de escroci care te usureaza de cateva milioane pentru o sedinta...si nici n-au habar de ce fac...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Magie? Toate sunt iluzii optice.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai frate fara suparare dar eu am trecut printr-un sa ii zicem un descantec si o prietena avea un semn din nastere care o proteja de rele pentru ca maicasa a fost vrajitoare de magie alba si mama fetei i-a facut acesteia acelasi descantec care mi-la facut si mie fata si mi-a aparut accelasi semn ca al ei si s-a intamplat ceva exact cand a terminat descantecul si a trecut o pisica neagra ce vroia sa impiedice descantecul a trecut prin fata noastra nu stiu daca voi ma credeti dar eu cred in magie alba si acum mai am semnul ia-r descantecul a fost facut acum 2 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca la magicieni dupa disney chanel se vede clar si bine dar eu stiu ce sa mai cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred an magie pentru ca exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista.eu stiu asta deoarece am folosit o vraja care a mers (pe mine) vraja este:transformarea in animal. daca vreti sa stiti mai multe cautati-ma pe id georgy _ dody

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred. am puteri. am scris si o carte cu vraji care au mers cum ar fi 'transformarea in animal' am transformat-o p o fata in lup. eu sunt pisica dar nu cu ajutorul vraji ci din cauza unei pisici. cei care vor sa afle cum m-am transformat ma gasiti la id georgy_dody

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista magie cu credeti ca ne-a creat dumnezeu ce e cu pildele voi ati citit ceva in religie Exista magiebig grin Apropo nu ca nu avem magie nu stim sa o folosim big grin Aproape nimeni nu stie sa o foloseasc... Vreti sa aflati mai mult add pe mess :vichilangelo2010@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
s-a intamplat la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da deoare ce eu sunt o vrajitoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu cred ca exista magie...