| crystyviper a întrebat:

Salut TPU,cum se numeste filmul acela in care in copilarie un baiat si o fata erau prieteni buni,dar cand au crescut,fata a ajuns regina padurii iar baiatul un servitor al unui imparat si ii porunceste imparatul sa o omoare,dar el fiindca o iubeste nu poate si ii taie aripile, ea incercand sa se razbuna?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Maleficent?

| crystyviper explică (pentru Aasdfghj):

Nu mai stiu cum se numeste, stiu ca dupa ce i-a taiat aripile ea nu stia sa mearga in picioare....

| Aasdfghj a răspuns (pentru crystyviper):

Atunci nu e Maleficent. Exista un grup pe facebook. https://www.facebook.com/groups/221656478022100/?fref=nf Poate te ajuta cineva acolo.