| inteligenta a întrebat:

Sal,caut un film,dar nu mai stiu cum se numea:
Era vorba despre o fata si un baiat, fata facea parte dintr-o orchestra i-ar baiatul dintr-o trupa.Ei se indragostesc si adorm pe un acoperis.
Fata ramane insarcinata i-ar dupa ce naste copilul parintii ei il dau la o casa de copiii.Baiatul dupa ce a crescut si-a dat seama ca iubeste muzica si a plecat de la casa de copiii pentru a-si cauta parintii.
El se imprieteneste cu un baiat care canta pe o strada la chitara i-ar acel baiat il duce intr-un loc parasit unde erau mai multi copii.
La sfarsit baiatul care a fugit de la casa de copiii dirijeaza o orchestra i-ar prin multime erau parintii baiatului si isi gaseste parintii.
Filmul este foarte bun problema este ca nu mai stiu cum se numeste, daca voi stiti atunci sa imi spunetihappy

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

August Rush an:2007

| inteligenta explică (pentru CristianCRS):

Multumesc multhappy

| CristianCRS a răspuns (pentru inteligenta):

Cu mare placere! Nu ai pentru ce happy