| Adda1999 a întrebat:

Hei,TPU! Pentru fanii Naruto, Naruto Shippuden si filmele Naruto.Sasuke si Sakura vor fi un cuplu sau Naruto si Sakura? Am auzit ca Kishimoto (autorul Naruto) a declarat ca nu. Daca este adevarat ca nu vor exista cupluri imi puteti da link-ul cu articolul? Mai am o intrebare : Va mai exista Naruto Akkipuden?

Răspuns Câştigător
| EmaCha a răspuns:

1. kishimoto a declarat ca nu vor exista cupluri, deoarece nu vrea ca povestea sa devina una de dragoste si 2. chiar masashi kishimoto a declarat acum un an sau doi, la o conventie anime din Franta, ca va exista seria akkippuden big grin ti-as da articolele, doar ca am citit asta acum un an si nu stiu daca le mai gaseschee hee

5 răspunsuri:
| Okami23 a răspuns:

Akipuden este o serie inventata de fani, iar chestia cu cuplurile sper sa nu exista, sasuke si sakura nu se potrivesc iar mie mi se pare ca naruto va fi cu hinata. tu crezi ce vrei

| BuGz a răspuns:

1. vor fi la un miomentdatwinking
2. Va mai exista

| Julyanne a răspuns:

La prima intrebare iti pot raspunde:Sasuke si Sakura.La a doua intrebare n-am idee.

| deeaiuta99 a răspuns:

S-ar putea ca Sakura sa fie cu Itaci sau Deidara (din Shipppuden)sincer nu prea cred ca cu Sasuke http://www.youtube.com/watch?v=OgJacmOrIf0
Funda?

| KushinaUzumaki a răspuns:

Ma, nu stiu da eu sper ca naruto sa se cupleze cu sasuke pentru ca ai fi mai misto :X