| MaeRiAh a întrebat:

Deci in naruto, sakura moare sau ce am auzit a fost gresit funda!

Răspuns Câştigător
| bObby123 a răspuns:

In episoadele care au aparut pana acum nu moaren, mai exact ep 228 Shippuden.
A avut sasuke o tentativa. dar in ultima secunda a salvato naruto happy

5 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Nu moare Sakura sau cel putin nu a murit inca.

| DidiChanx3 a răspuns:

Nu nu moare nici macar in shipputen dar ca va avea mai multe rani mai grave dar nu o sa moara in schimb o sa-i vindece pe altiwinking fundita puppy dog eyes

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Visezi ma copile laughing Sunt la cel mai recent episod din manga si nu a murit nimeni important in naruto pana acum.

Răspuns utilizator avertizat
| GabyAdicaEu a răspuns:

Da moare