| 0PopaPorno a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste intamplari amuzante!

Răspuns Câştigător
| alinzz a răspuns:

Nu e cine stie ce... Intr-o zi mi s-a luat netulaughing De patru zile nu mergea deloc laughing Si am vrut sa merg la aia de la internet.Era inchis :X Apoi ajunsem acasa si ma gandeam ce sa fac pana cand mi-a venit o iddee : Sa-i sun pe aia.Dar nu stiam ce nr au. Apoi ma gandeam... Si pana cand am spus '' I-a sa intru pe internet sa vad ce numar au'' laughingrolling on the floor

4 răspunsuri:
| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Phai. thinking acum multsy any, pe cand aveam vreo 4 ani whistling. eu si o prietena ne jucam "tupu" (fata-ascunselea). in fine big grin. ea era ascunsa dp un camion, cu capu` pe sus laughing). si cand am vazut-o ea a tsipat cat a tsinut`o gura si i s-a ridicat parul`n sus rolling on the floor))

| Madalinaoanna a răspuns:

Intro si mergeam la cantina cu fetele si deodata un tip ma sarutat...si eu i-am zis:
ce ma ai mancat ardei iute de vi sa te indulcesti in buzele mele
evident cami placea tipul ca daca era ii dateam una peste fata...ooo:fundalaughing?

| purpleicetwice a răspuns:

Vineam azi de la scoala impreuna cu o colega, si am vazut langa un copac am vazut papadii.Am vrut sa le iau sa fac un lant. Dar colega a zis ca s-aupisac cainii pe ele! B L E A H!

| cupyyyy a răspuns:

Paiiii dupa mine laughing in fiecare zi se intampla faze d'astea...
Eu si o prietena ne plimbam frumooos.Linistiiite.Si apare unul dintre respectiiiivi.Si anume respectivul 1. laughing[respectiv=bunaciune.numerotati de la 1 la 10].I'am zis sa se miste mai repede.A! si i'am mai zis la misto ca i s'au murdarit baleriniilaughing. Fetei,[observandu'l si ea], i s'au transformat picioarele in jeleuri, creierul intr'un oreo.Cremaaa era propozitia urmatoare:Asteapta'maa ca mi s-a dezlegat un siret! Auzind acestea, respectivul a pufnit intr'un ras isteric si in mod trist[pentru sarmana fata] si'a continuat plimbarea...