| bea_1048 a întrebat:

aveti intamplari amuzante sau infricosatore? daca da spuneti-le.

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Toata lumea are... Viata nu e tocmai monotona.

| andreea7520 a răspuns:

Nu ştiu cât de amuzante sunt întâmplările mele dar o să ţi le spun (în nici un caz nu de dragul fundiţeibig grin) :
Când am căzut în cap după o bancă, eram în clasă şi mă urcasem pe o bancă, am alunecat şi am căzut direct în cap laughing
Când am fost fugărită de 9-10 câini foarte mari laughing
Când m-au alergat vreo` 8 colegi să mă bage cu capu în zăpadă şi strigau cu toţii: Prinde-ţi mielul! (asta s-a întâmplat chiar azi şi am rămas cu traume) laughingVă daţi seamă cât de speriată am fost când am auzit: prinde-ţi mielul spus aşa vuuuuulgar, fără pic de milă, ce criminali laughing! şi multe multe multe multe multe multe alte întâmplări dar mi-e lene să-ţi mai scriu laughing:*

| danielgeo a răspuns:

Da! nu va urcati in "comedile" din parcu tineretului bucuresti. Eu zic ca m-am nascut a doua oara dupa ce am coborat de acolo happy

| bea_1048 explică:

Dar povestiti-le! va rog.