| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi un banc tare! sa nu fie prea lung! cel mai tare are funda!

Răspuns Câştigător
| ShowTim3 a răspuns:

ASTA E TARE >
Ora de anatomie la Facultatea de Medicina.
Profesorul:
- Prima calitate a unui viitor medic este ca nu trebuie sa ii fie greata.
Priviti: si baga un deget in fundul cadavrului, apoi il baga in gura.
Dupa care intreaba:
- Cine face ca mine?
Vine un student, baga degetul in fundul cadavrului si dupa aia il baga in gura.
Profesorul:
- A doua calitate a unui viitor medic trebuie sa fie spiritul de observatie: eu am bagat un deget in fundul cadavrului, si altul in gura.

7 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Vine o tipa timida la ginecolog. Bate incet la usa si, nimic. Baga usor capul pe usa si vede doi oameni imbracati in alb.
- Nu va suparati, pot sa intru?
- Desigur!
- Pot sa ma dezbrac?, zice femeia cam.sa. tematoare.
- Bineinteles!
- Pot sa ma asez pe masa?
- Da, da!
Dupa vreo 10 minute de stat pe masa in caare cei doi nu au bagat-o in seama, individa isi face curaj si intreaba: "dar nu veniti sa va uitati la mine?"
- Ba da, doamna.
Vin cei doi se uita si exclameaza foarte tare: "OOOAAAAUUUU!"
- E chiar asa de grav dom' doctor?
- Nu stim, doamna. Noi suntem zugravii!

| ShowTim3 a răspuns:

Domnule doctor... sunt bolnav...
- Dar ce te supara?
- Cred ca am un sindrom de reactii inverse!
- Reactii inverse? De 25 de ani profesez dar nu.la. am auzit de un astfel de sindrom. Cum se manifesta?
- Pai sa vedeti, domnule doctor, la serviciu seful ma bate la cap si pe mine ma doare in cur...

| anonima20 a răspuns:

La scoala.la ora de ed.fiz.profesoara ii intreaba pe elevi de unde vine curentul:
Toata lumea ramane linistita, numai Bula cu mana pe sus.Profesoara il intreaba:
-Spune,Bula,stii de unde vine curentul?
-Da,din cocina
-Cum asa,Bula,din cocina?
-pai,de fiecare data cand ni se ia curentul, tata spune:,, Iar ne-au oprit porcii aia curentu,,!

| anonima20 a răspuns:

Sotul,visand,ii spune sotiei:
-As dori sa merg undeva unde n-am fost nicioadata si sa fac ce n-am facut niciodata!
-Foarte bine...Mergi la bucatarie si spala vasele!

| Sp1r1dushuPrizmat1k a răspuns:

Mama lui bula si el se duc sa cumepere paine...
Bula zice:
-Mama ma pis!
-Numai spune ma pis, Bula spune fluier!
Intr-o noapte Bula nu adormise si bunicul lui era afara.
Bula a iesit afara si a spus.
-Bunicule fluier!
-Nu fluiera ca o scoli pe mata... Fluiera aici la mine in urcechelaughing
Funda?

| TitiDrLove a răspuns:

Era un cioban si un politist.Ciobanu avea fluier si politistul l-a uitat in masina... hahaha ma doare burta cat am ras. Plictiseala asta ce face din om.

| iflirius a răspuns:

Am si eu un banc big grin
Care este asemănarea dintre o blondă şi o broască ţestoasă? Cînd cad pe spate, amîndouă încep să dea din picioare...rolling on the floor