| marius77 a întrebat:

Spuneti-mi cel mai tare banc pe care il stiti! (atentie banc nu roman deci sa nu fie lung)
Cine ma face sa ma prapadesc de ras are FUNDA(caci stiu ca o doriti)

Răspuns Câştigător
| Roby0594 a răspuns:

Un şofer gonea cu 150 km/oră. Vede girofarul unei maşini de poliţie în oglindă si accelerează. După o vreme, vede că nu poate scăpa de poliţist şi trage pe dreapta. Poliţistul îi spune:
– Am avut o zi groaznică şi vreau sa ajung acasa. Dar mi-a plăcut urmărirea. Aşa că zi-mi o scuză bună şi te las sa pleci.
– Acum trei săptămâni, nevastă-mea a fugit cu un poliţist, zice şoferul. Când te-am văzut în spate, am crezut că vrei să mi-o aduci înapoi.
Sper sa iti placa

1 răspuns:
| DjTactumare a răspuns:

doi proaspati insuratei stateau de vb
-tu te-ai culcat cu logodnica ta inainte de nunta?
-cum sa fac asa ceva ce-s nebun, dar tu?
-eu da, dar n-am stiut ca e logodnica ta