| anonim_4396 a întrebat:

Stergeti intrebarea plzzzz

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Ca sa stergi intrebare poti chiar tu, noi nu putem sa stergem o intrebare de a ta.

Dai la "Intrebarile mele" din tabelul din stanga si alegi intrebarea pe care vrei sa o stergi dupa care dai "Sterge" scrii motivul pentru care vrei sa stergi intrebarea si dai "Trimite". Urmand sa iti verifici e-mail-ul si sa confirmi stergerea (printr-un click pe link-ul trimis de TPU)

Bafta!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce dai? laughing

| xRainyDay a răspuns:

Ştergeţi-o! Chiar n-am chef să-ţi fac un serviciu raportându-te.

| gabiforstory a răspuns:

Doamne subiect pentru nici un mtiv!

| gabiforstory a răspuns:

Pe TPU nu se scriu tampenii, ci intrebari, desi va dmulti ca tine disperati.

| Mrrrrr a răspuns:

Pusesem inaintelaughing