| Laura_5858 a întrebat:

Ce te doare? (sper sa nu imi mai stergeti si intrebarea asta. e conversatie)

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Ma doare sufletul cand vad prostie, nesimtire, invidie, ipocrizie si rautate.
Ma doare inima atunci cand sufar din dragoste. Dar macar simt ca traiesc.
Ma doare-n cot de cei ce vor audienta, popularitate si de cocalari.
Ma doare gatul atunci cand nu am o bere rece vara, cand se topeste asfaltul.
Ma doare...

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ma doare`n cot de toti smug laughing big grin

| Silvia a răspuns:

@nickname, ai dreptate...de fapt trebuia sa zic ca ma doare`n cot de altiibig grin laughing
Dar pe voi va iubesclove struck big grin
Ma doare`n cot de cine meritabig grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Deocamdata nimic.happySi sper sa nu ma mai doara nimic niciodatabig grin Prea frumos sa fie adevarat laughing

| SweetCandy a răspuns:

Ma doare... burta...laughing
la un alt nivel, discutand ma doare sufletul pentru ca astept ceva care nu cred ca o sa mai vina...straight face

| Dan a răspuns:

Pe mine ma doare cand vad atata rautate din partea unora, invidie, lacomie dupa bani si putere.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Ma doare tot ce-a fost si nu mai este
Asa cum spusa-n versuri Minulescu,
Surasul tau si prima mea poveste,
Ma doare dragostea de Eminescu.

Ma dor fantanile, ce ploaie-asteapta
Si ochiul de atata plans ma doare,
Ma doare pasul spre o noua treapta
Si trupul de atata asteptare.

Ma dor minciunile, ma doare fuga
Spre o naluca, vesnic calatoare,
Ma dor genunchii si ma doare ruga
Ce o inalt acum sosirii tale.

De ma citesti, nu judeca prea aspru,
Apusul meu nu-i rasaritul lor!
Ma doare neputiinta de-a fi astru
Sa fiu mereu al tau ocrotitor.

| Gabry a răspuns:

Ma dor ochii cand trebuie sa citesc intrebari cum ar fi: Sunt frumoasa, Sunt urata...
Ma doare piciorul pentru ca i-am dat 3 suturi PC-ului
Si ma doare buzunarul pentru ca mi-a furat cineva telefonul din buzunarsad

| Ben. a răspuns:

Ma doare ...am uitat ce ma doare! aha, gata! ma doare ca vad dispute absolut gratuite.

pupimik
| pupimik a răspuns:

In momentul de fata ma doare fundul de la statul pe scaun.
+ ma dore putin sufletul ca in urmatoarele zile va trebui sa ranesc pe cineva...cu toate ca nu vreau sad.

| danutza a răspuns:

Ma doare inima de la cafea laughing

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Acum? Ma dor mainile, picioarele si burta sad (febra muscularalaughing )

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Silvia, acum cateva minute ai zis ca ne iubesti pe toti si acum te doare-n cot sad laughing

| alma a răspuns:

Nimic

| YLLL a răspuns:

La taţ ni greu.rolling on the floor

| I'm just me a răspuns:

Pe mine ma doare lenea tongue

| Elena97M a răspuns:

Nimik

| margaritar a răspuns:

M a doare foarte tare spatele sad

| timbucadrian a răspuns:

Ma doare limba
ma doare`n gura
ma doare buca
ma doare`n p***

| lili_1880 a răspuns:

Ma doare capul. am mancat bataie cu 3-0. iar. rolling eyes ma doare sufletul sa vad ca dinamo mananca bataie pe paine. ma doare... sigh

| piscot a răspuns:

Ma doare sufletul ca a murit catelul meu crying

| s1mplek1ss a răspuns:

degetele laughing