| ROby1Kaizoku a întrebat:

Top 10 al anime-urilor voastre favorite si argumentati-va parerea despre ele happy

Răspuns Câştigător
| Okami23 a răspuns:

1. YYH - a fost primul meu anime.
2. Naruto - il vizionez din 2006
3. Soul Eater- foarte amuzant si plin de actiune
4. Another- mult sange si pana la sfarsit nu mi-am dat seama de vinovat
5. Death Note- superb
6. Nerima Daikon brothers- mori de ras
7. Pokemon tongue
8.Bleach- mai trebuie parere?
9. Fairy tail
10. One piece

| Okami23 a răspuns (pentru Okami23):

Multumesc de fundita

5 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Ma uit de putin timp deci am ales cateva din cele pe care le-am vazut pana acum:
1.Hellsing-cel mai tare anime cu vampiri dupa parerea mea
2. Kuroshitsuji-probabil pentru ca seamana destul de mult cu Hellsing
3.SAO-subiectul este interesant
4.Death Note-lupta intre genii
5.Shiki-mult sange
6. Fullmetal alchemist-aproape fiecar episod a avut ceva iesit din comun sau trist
7.Soul Eater-am murit de ras la el
8.Bleach-asta a avut de toate
9.Hakuouki-serii triste, OVA-uri amuzante
10.probabil Ao no exorcist-pentru ca da

| ayosmdk a răspuns:

1. Ghost in the shell - Stand alone complex ( Nu stiu din ce cauza dar m-a fascinat din totdeauna )
2. Full metal panic ( Foarte amuzant, plin de actiune, romantism )
3.Clannad ( E super, e plin de comedie, dragoste, momente triste )
4.Amnesia ( Loool, sunt fata, deci trebuia neaparat ca " Amnesia " sa fie in top - multi baieti draguti )
5. Fairy tail ( Ador chestiile gen " magie ", puteri supranaturale, etc )
6. Naruto si Naruto shippuden ( nu este nevoie de argumente )
7.Inuyasha
8.kimi no todoke ( poveste draguta si inocenta de dragoste )
9. Say ' i love you '
10. Full metal alchemist ( din nou... prea tare anime )

| pitik36 a răspuns:

1.Fairy tail (foarte tare este vorba de prietenie)
2. Katekyo Hitman Reborn (ti-l recomand e un anime super un pic cam lung vreo 200 de episoadedar e foarte amuzant)
3. Kaichou wa Maid-sama ( e un anime foarte frumos are si secvente de dragoste si razi foarte mult la el )
4.Amnesia (e un anime care te tine in suspans pana la sfarsit )
5.Rosario Vampire (are multe momente amuzante )
6.Sukitte Ii na eu( a fost super l-am vazut de 2 ori )
7. Sword Art Online(acest anime e foarte tare e vorba despre unii care raman blocati intr-n joc si se indragostesc pana la sfarsit )
8.UTA NO PRINCE-SAMA: MAJI LOVE 1000% si sezonul 2 (are 2 sezoane si e vorba despre o scoala de muzica unde o sa se vormeze o trupa si totul se invarte in jurul unei fete)
9.Vampire Knight are 2 sezoane(foarte tare printre animeurile mele preferate)
10.La storia della Arcana Famiglia(e un anime dragut sper sa iti placa) mai sunt si alte animeuri care le stiu dar acestea sunt printre preferatele mele sper sa iti placa

| ROby1Kaizoku explică (pentru pitik36):

L-am vazut Hitman reborn e magnific si desigur am citit si manga.