| anonim_4396 a întrebat:

Un tipse duce la ubita sa care era in spital.Cand pleaca in timp ce coboara scarile isi da seama ca aceasta a murit.Cum si-a dat seama acesta? (aveti voie sa puneti intrebari la care eu sa raspund cu da sau nu)

20 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Au vazut doctori care se indreptau spre camera ei.

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Stai puţin. Când pleca de acasă ştia ca a avut un accident GRAAV şi nu mai putea să reziste. laughing Ori vroia să o omoare şi ca să fie sigur a sugrumat`o înainte să se ducă la spital big grin

| m3m0 a răspuns:

A venit repede cineva si l-a anuntat

| MâţulMov a răspuns:

Pe peretii scarilor erau geamuri, iar ea s-a aruncat de pe geam.

| DrunkenRat a răspuns:

Tipul i-a pus o bomba in punga cu portocale. devil

| BayazidFulgerul a răspuns:

Te doare in cur?

| ioana12345 a răspuns:

Care e rasupunsul?

| MaDeclarFan a răspuns:

Aaaa.a luat-o cu el.da,da,a luat-o cu el si, si, si.pe scari.ea.nu,el...nu! ea s-a impiedicat. aaaa.s-a rostogolit.si.si...a murit! Caz rezolvat, multumirile mai tarziu! big grin

(trebuiesamaiscriucevadeoaretetampi-robotulnumalasasapostezsiincontinuarenupotpostanuaraveaniciunfarmecraspunsulfarapunctelederigoareasacascriuscriuscriuscriusinimiiiiiiiiiiiiiiiic)

| LalaBand14 a răspuns (pentru MaDeclarFan):

Cred ca nimeni de aici nu a inteles ce ai scris la paranteze!

| Etiopianu a răspuns (pentru LalaBand14):

A uitat sa-i dea drumul la oxigen din nou fiindca ea il rugase sa il opreasca sa vb cu el

| MaDeclarFan a răspuns (pentru LalaBand14):

Nu ma lasa robotelul sa scriu.

| LalaBand14 a răspuns (pentru MaDeclarFan):

Ce robotel?

| MaDeclarFan a răspuns (pentru LalaBand14):

Ala care nu te lasa sa trimiti raspunsul daca pui prea mult "..."

| clautzuuboy20 a răspuns:

Medicii au tipat... logic! iar tu erai fatawinking

| Bojthe a răspuns:

Prin telepatie a simtit ca se intampla ceva cu ea?

| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns:

Ai pus tu intrebarea asta pe TPU si a vazut.

| andra121 a răspuns:

laughing pai...a vazut cineva si la anuntat? laughing

| clauX a răspuns:

Esti fata?

| Alezuzu a răspuns:

A auzit un biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip.

| starky a răspuns:

Ok un indiciu ea era conectata la aparate