| lSarcastiquel a întrebat:

Va place Fairy Tail?
Care este personajul vostru preferat?
Care sunt cuplurile voastre preferate?

Răspuns Câştigător
| Copildeciocolata a răspuns:

Iubesc Fairy tail! Imi plac toate personajele in special Gray, Natsu, Erza si Lucy Cuplul preferat este NaLu

5 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Yep
lucy leo

| Notyourbusinesskid a răspuns:

Da
nu am un personaj preferat
natsu si lucy, erza si jellal, gray si juvia, gajeel si levy

| Cosma_Mihaela_1999 a răspuns:

-Da imi place fairy tail
-Nu pot avea doar un personaj preferat imi plac toate dar in special Lucy, Natsu, Mystogan
-Cuplul mer preferat este Erza si Jerall

Daca iti plac animeurile te invit pe https://www.facebook.com/......0355981461 pagina e noua asa ca sper sa ma ajuti cu un like
(caut admine)

| MiraJane a răspuns:

Fairy Tail este printre primele animeuri si il iubesc la nebunie. Abia astept continuarea. Persoanajul meu preferat este Loke/Leo. Cuplul preferat este Lucy si Leo.

| ITACHImangekyo a răspuns:

Da,il ador! Imi plac mai toate personajele mai ales Erza, Gray si Natsu, iar cuplul cel mai bun mi se pare jerza